П’ять шляхів до серця дитини

Дата: 08.06.2018 14:15

Відчувати любов і говорити про неї прекрасно. Але цього замало, щоб впевнити дитину у вашій безумовній любові. Діти оцінюють людей за їхніми вчинками. Треба навчитися говорити «мовою любові» вашої дитини, проявляючи свою любов через вчинки.

Існує п’ять шляхів, якими діти (взагалі всі люди) виказують любов.

П’ять шляхів до серця дитини

1.Дотик

2. Слова підтримки

3. Час

4. Подарунки

5. Допомога

Дотик – обійми, поцілунки, будь-який фізичний контакт, ласка.

Слова підтримки – похвала, вдячність, підбадьорюючі слова, добрі настанови.

Час – бути разом з дитиною, віддавати дитині всю увагу. Час – це ваш подарунок дитині. Дивіться в очі дитині, поділяйте думки і почуття.

Подарунки – вони можуть нагадувати дитині про вашу любов довгі роки. Справжній подарунок дається, щоб подарувати, виказати свою любов.

Допомога – робити те, що буде дитині во благо; допомога – це подарунок. Допомагати там, де дитина сама не впорається.

Вислови дітей.

Дотик

«Я знаю, що мама мене любить, тому що вона завжди цілує і обіймає мене».

Слово підтримки

«Я люблю маму тому, що вона любить мене. Вона завжди повторює, яка я гарна. Мабуть, татко теж любить мене, але він ніколи не каже про це».

Час

«Татко любить мене. Я знаю це тому, що він завжди зі мною. Ми що-небудь робимо разом. Мама теж мене любить, але ми рідко буваємо разом – вона втомлюється на роботі».

Подарунок

«Вихователька у нас дуже добра. І вона мене відразу полюбила. Ось, дивись, що вона мені подарувала».

Допомога

«Мама мене любить. Вона пече мій улюблений пиріг, допомагає застеляти мені постіль, заплітає мені коси».