ДЕНЬ МИРУ

Дата: 21.09.2023 13:26

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба на сході України. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Міжнародний день миру пройшов у Братській гімназії під гаслом: “Діти України за мир!", адже МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою! МИР – це можливість спокійно навчатися, працювати, любити, поважати один одного!

МИР – це упевненість у завтрашньому дні, у своєму МАЙБУТНЬОМУ!!!

Учні гімназії приєдналися до проведення акції «Голуб миру»: виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Дев'ятикласники провели інформаційну хвилинку та організували флешмоб ,,МИ ЗА ВОЛЮ, МИ ЗА МИР". Також діти взяли участь у вікторині до Міжнародного дня миру.

Дякуємо нашим ЗСУ за наш захист.

Возможно, это изображение текст