Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. Колір жовтий.

Дата: 11.10.2023 13:14

11 жовтня - середа. Ми продовжили свій цікавий тиждень жовтим кольором.

Жовтий колір — носій величезної сили Сонця, символ захисту й надії. На Близькому Сході його вважають кольором успіху і процвітання, у Японії — символом мужності й аристократизму, у Єгипті й Азії — трауру та смерті, в Індії — прибутку й успішної торгівлі. У Західній Європі жовтий означає радість і щастя. У Китаї йому надають священного значення, адже це колір імператорського вбрання. В Україні жовтий — це символ стиглого колосся та уособлення життєдайної сили сонячного світла.

Різні значення мають і відтінки кольору.

Медовий символізує вічний пошук справжнього щастя.

Лимонно-жовтий — креативність і творчість.

Червоно-жовтий — стихійність та нескореність.

Світло-жовтий — легкість і безпосередність.

Жовто-коричневий — насолоду та взаємність.

Золотий — досвід, мудрість і досягнення мети.

Цього дня ми провели інформаційну лінійку. Розрядили обстановку веселими руханками, завдяки яким нагадали дітям про правила поведінки підчас повітряної тривоги.

А ще робили сонечко, проміння якого складалося з дитячих долоньок на яких діти писали теплі слова вдячності для ЗСУ.

Возможно, это изображение 7 человек и ребенок