Мільйон дітей моляться вервицю

,,Мільйон дітей моляться вервицю" — під таким гаслом щороку, 18 жовтня, відбувається акція Всесвітньої молитви дітей на вервиці, яку започаткував Святіший Отець Папа Франциск. Цього року учасники освітнього процесу Бринської гімназії знову долучилися до цієї Всесвітньої молитви за мир і єдність у всьому світі, а особливо за Україну та наших воїнів!

10:42 18.10.2023

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. Колір синій

12 жовтня - колір синій або блакитний. Так, як вони уособлюють небо, повітря, воду, чистоту і здоров'я, діти виготовляли хмаринки своїх мрій. І не дивно, що всі мріють про перемогу та якнайшвидше повернення наших захисників до своїх рідних. А у нас вийшла чудова картина з теплих привітань для ЗСУ та дитячих мрій. Надіємося, що скоро всі вони неодмінно здійсняться.

12:52 12.10.2023

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. Колір зелений.

10 жовтня. Ми продовжили втілювати свої задуми. У нас вівторок і колір зелений, який символізує розвиток, розум, дорослішання, молодість. Оскільки це колір весни, природи, надії та нового життя, то ми розпочали день з інформаційної хвилинки на котрій діти, щоб підняти настрій перед своїм завданням, відгадували українські пісні по емодзі.

10:42 10.10.2023

ДЕНЬ МИРУ

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба на сході України. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

13:26 21.09.2023